Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-44K)

ID TRR-717-44K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor.

Siperfaqja totale e ambientit eshte 98 m2 e organizuar ne:

1 sallon te bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Eshte nje hapesire mjaft komode dhe ofrohet e kompletuar me te gjitha asetet e nevojshme.

Ambienti eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje/ ftohje.

Eshte nje zone e zhvilluar me shume sherbime jetike perreth shume prane qendres se qytetit. 

Vendi mundeson lehtesisht akses ne:

Qender te Tiranes, rrugen Urani Pano, Bulevardi zogu i epare etj


Cmimi 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjete te nje pallat
Me Qira 220-2S 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te t
Me Qira 314-8b 500 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament me qera ne Farke ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfundua
Me Qira 218-49R 500 €

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfunduar se ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-t
Me Qira 614-40j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me ...

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Kjo prone ndodhet ne katin e V-
Me Qira 1013-26 450 €

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira t
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 500 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...