Apartament 2 + 1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-416-31b)

ID TRS-416-31b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 148.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 117.64 m2 + 35.31 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun, Sauk

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne nje kompleks rezidencial te ndertuar vitet e fundit.

Banesa ka siperfaqe 117.64 m2 dhe verande me siperfaqe prej 35.31 m2.

Hapesira e brendshme organizohet ne sallon, ambient per kuzhinen me vete, 2 dhoma ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet brenda, koridor dhe tualet.

Brenda cmimit perfshihen te gjitha pajisjet hidrosanitare e elektrike, shtrimi i ambientit me parket druri dhe lyerja.

Apartamenti eshte i orientuar nga veri – perendimi duke ju ofruar pamje te pishines dhe brendesi se kompleksit.

Punimet brenda baneses jane teper cilesore, te punuara me kujdes dhe kane termoizolim mjaft te mire.

Kompleksi eshte ndertuar larg zhurmave dhe rruges kryesore, prane qendres tregtare TEG dhe vetem pak minuta larg qendres se Tiranes e liqenit Artificial.

Gjithashtu brenda kompleksit do te gjeni ambiente te gjelberuara, siguri maksimale me kamera e roje 24-ore, kend lojerash per femije, pishine, palester, salle kinemaje dhe mundesi per te parkuar makinen ne garazhd me pagese ekstra.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi i baneses: 1100 Euro / m2

Cmimi verandes: 550 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Në Shitje 615-13m 136.000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Në Shitje 1120-37D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence ...

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 1016-33L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane ...