Apartament 2 + 1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRS-216-45B
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit , Tirane

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren nga godinat 4-kateshe te pajisur me ashensor.

Me nje siperfaqe te bdrendshme prej 97.6 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i vogel.

Apartamenti eshte i ri dhe shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. 

Hapesira e brendshme eshte komode, e shperndare mjaft mire dhe e dizenjuar me arkitekt. 

Brenda apartamentit do te gjeni: punime gipsi me ndricim LED, parket druri, leter murale, kondicionereve te llojit Inverter etj.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe shume e populluar vitet e fundit. Kompleksi ju ofron siguri te larte me kamera e roje, administrim dhe shume sherbime qe mund tju nevojiten.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

 

Cmimi 145.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 1016-33L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 119-25L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...