Dy apartamente per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRS-1221-22N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 139.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e kartert te nje pallati te vjeter ne rrugen e Durresit.
Te dy apartamentet kane nje siperfaqe totale prej 78 m2 te organizuara secila ne sallon me kuzhine, nga nje dhome gjumi, nga nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohen te mobiluara dhe te shtruara me parket, kuzhinat kane te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dhomat jane te arreduara kendshem pamja nga ballkoni eshte ajo e zones perreth.
Shtepia mundeson te gjitha kushtet per nje jetese te rehatshme dhe komode fale mobilimit bashkekohore qe ka.
Ndodhet shume prane Hotel Colosseo-t dhe eshte shume prane qendres.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 139.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...


Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati t
Në Shitje 423-28Z 132.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 617-43L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 124-30Z 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Arlis, prane Farmacia 10, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Në Shitje 723-45Z 129.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Arlis, prane Farmacia 10, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...