Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-716-22b)

ID TRS-716-22b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 123.81 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg kompleksit Vizion Plus.

Banesa ka siperfaqe prej 123.81 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ofrohet bosh.

Apartamenti ofron dhoma me siperfaqe te bollshme, drite natyrale pothuajse gjithe diten, orientim nga jug-lindja dhe dritare dopio xham e te pajisura me grila.

Hapesira e brendshme eshte e shperndare me se miri dhe mund te riorganizohet lehtesisht sipas deshirave tuaja. 

Zona perreth eshte e qete dhe e zhvilluar shume kohet e fundit. Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, supermarkete, minimarkete, palester, kopesht per femije dhe shume sherbime te tjera qe mund tju nevojiten.

Pallati ofron cilesi te larte ndertimi, ashensor dhe administrim. Pozicionohet disa metra larg Zogut te Zi dhe ka akses ne disa rruge te tjera ne lagjen perreth.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 90.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 419-44L 103.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te ban
Në Shitje 814-29j 99.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me siperfaqe ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1019-33S 96.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 414-29b 100.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndo
Në Shitje 1213-28b 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit t
Në Shitje 1019-65T 87.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me Shigjeta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-60S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 117-55L 77.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane ...