Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-1115-76b)

ID TRS-1115-76b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 154.400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120.6 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri, prane meternitetit te ri ne Tirane

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron kushte shume moderne, cilesi te larte ndertimi, administrim dhe ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 120.6 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon te madh.

Organizimi i dhomave eshte shume i pershtatshem dhe ato jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe dritaret jane dopio xham.

Pjesa me e bukur e apartamentit eshte ballkoni i tij i cili ju ofron nje pamje te mrekullueshme te malit te Dajtit dhe bulevardit kryesor. Gjithashtu eshte e orientuar nga veri-lindja.

Banesa pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes me akses te drejperdrejte ne disa rruge te saj.

Ketu mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Prane pallatit do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Banesa eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 1280 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 1016-33L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 116-41K 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...