Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRS-423-60A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 162,000
Kati 1
Sipërfaqe m2 95.80m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ne ndertim, brenda nje kompleksi te ri shume cilesor.
Ka nje siperfaqe totale prej 95.80m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 86.56m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ndertimi eshte mjaft cilesor, me fasade te ventiluar, dritare Alumil dhe ofron 4 kate parkimi nentokesor.
Apartamenti eshte i orientuar nga Veriu.
Eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit.

Shitet sebashku me nje garazh me vleren 25.000 euro


Cmimi: 161.902 euro
1690euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje tek Kodra e Diellit ne Tirane.
Pallati po ndertohet me shume cil
Në Shitje 122-22A . €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje tek Kodra e Diellit ne Tirane. Pallati po ndertohet me shume cilesi dhe pritet te ...

Apartament per shitje shume prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 122-2A . €

Apartament per shitje shume prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe ...

Apartamente per shitje afer Universitetit Mesdhetar ne Tirane.
Ndertesa kryqezohet me rruge te rend
Në Shitje 222-1N . €

Apartamente per shitje afer Universitetit Mesdhetar ne Tirane. Ndertesa kryqezohet me rruge te rendesishme si rruga ...

Apartamente per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.
Pallati eshte ne fazat e fundit te nd
Në Shitje 122-6A . €

Apartamente per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Pallati eshte ne fazat e fundit te ndertimit dhe po ...

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pallati eshte ne ndertim dhe siper, aktuali
Në Shitje 1221-53A . €

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pallati eshte ne ndertim dhe siper, aktualisht ne faze ...

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica, ne nje nga projektet me te reja te zones, Garden Side
Në Shitje 923-25A . €

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica, ne nje nga projektet me te reja te zones, Garden Side Residence. Nje ...