Apartament 2 + 1 per shitje prane ish Ekspozites ne Tirane (TRS-916-22b)

ID TRS-916-22b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 205.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 147 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne krah te Gjykates se Rrethit.

Siperfaqja totale e baneses eshte 147 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ju ofron dhoma me siperfaqe te bollshme, drite dielli gjithe diten, orientim nga jug-perendimi dhe organizim te mire te hapesires se brendshme.

Te gjitha dhomat kane kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen e ftohjen dhe dritaret jane te pajisura me grila.

Kjo prone mund te adaptohet lehtesisht ne nje apartament 3 + 1 pasi ashtu eshte blere fillimisht.

Zona eshte qendrore, e zhvilluar dhe shume e preferuar. Aksesohet lehtesisht ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Sami Frasheri, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Pallati pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes, zones se Bllokut dhe Tiranes se Re. Gjithashtu pallati ju ofron administrim dhe ashensor.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 1400 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-t
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 319-51L 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane.
N
Në Shitje 219-1S 218.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...