Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Bogdaneve ne Tirane (TRS-1014-24b)

ID TRS-1014-24b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2012 prane njesise bashkiake numer 10.

Pallati ka ndertim teper cilesor, ai ofron ashensore, siguri dhe administrim.

Vendi ideal per te pasur nje shtepi larg zhurmave e ndotjes se makineve, dhe shume prane qendres se Tiranes.

Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete qe ndodhen ne dy dhomat e gjumit dhe koridor.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha paisjet. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi I saj.

Avantazhet e kesaj prone jane disa por le te permendim disa prej tyre:

Te dyja tualetet jane me dritare, shtepia eshte e shtruar me 2 lloje parketesh druri dhe laminat, dritaret jane te plastike dhe dopio te nje cilesie teper te larte, punime gipsi ne te gjithe ambjentin, paisje elektro-shtepiake te markave me te njohura, 2 kondicionere keto dhe shume te tjera do ju ndihmojne ju te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Orientimi I apartamentit eshte nga jug-lindja dhe te gjitha dhomat jane te ndricuar pothuajse gjate gjithe dites me driten e diellit.

Zona eshte nder me te kerkuarat per shtepi banimi, paralel me rrugen e Bogdaneve dhe me akses ne rrugen e Kavajes.

Eshte ne process hipotekimi.

Cmimi 110.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi.

Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe
Në Shitje 814-31b 105.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi. Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe ndodhet buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje
Në Shitje Trs-1216-46d 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 214-52b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane sheshit Cameria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzist
Në Shitje 1115-40b 100.000 €

Apartament per shitje prane sheshit Cameria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane fushes ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 817-11d 101.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 617-43L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te nd
Në Shitje 116-1b 115.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar rreth viteve ...