Apartament 2 + 1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane (TRS-815-15b)

ID TRS-815-15b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri, prane meternitetit te ri ne Tirane

Apartament modern per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ofron administrim, siguri, ashensor dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 88 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, koridor, 2 ballkone dhe tualet.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte modern dhe teper bashkohor.

Banesa ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Ballkonet ofrojne pamje te malit te Dajtit, bulevardit kryesor dhe brendesise se lagjes. 

Pozicioni ku ndodhet apartamenti eshte strategjik dhe prane shume pikave kyce te Tiranes. Ka akses ne Unazen e Vogel dhe shume rruge te tjera kryesore.

Zona eshte shume e qete dhe e zhvilluar. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Siperfaqja e shtepise prej 72 m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie ndersa pjesa tjeter prej 16 m2 eshte ne proces legalizimi se bashku me te gjithe apartamentet e tjera ne kete pallat.

Cmimi 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Në Shitje 419-44L 110.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, prane ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi
Në Shitje 1019-53S 126.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati e
Në Shitje 619-56S 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pall
Në Shitje 417-52K 118.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 218-6d 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VII-
Në Shitje 514-34j 126.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2
Në Shitje 1113-26 107.350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje kompleks
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje kompleksi te ri ...