Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-315-39b)

ID TRS-315-39b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 123 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane rruges kryesore.

Pallati eshte ka cilesi shume te mire ndertimi dhe eshte perfunduar ne vitin 2013. Ai ofron administrim, ashensor dhe siguri. 

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 113 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon te madh.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte pothuajse I ri dhe bashkohor.

Avantazhi I kesaj prones eshte ndricimi I te gjitha dhomave me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe organizimi shume I mire I tyre.

Ballkoni ka orientim shume te mire nga jug-perendimi.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe akses ne disa rruge te saj.

Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme qe ju duhen ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Apartamenti eshte ne procesin e hipotekimit.

Cmimi 100.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri t
Në Shitje 1014-24b 110.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te perfunduar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 321-3D 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati ekzist
Në Shitje 1121-22N 103.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati ekzistues, i cili ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Në Shitje 121-5D 93.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 819-5S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament ne shitje ne rrugen Telo Ndini ne zonen e Porcelanit , Tirane
Shtepia ndoshet ne katin e
Në Shitje 1020-43i 87.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Telo Ndini ne zonen e Porcelanit , Tirane Shtepia ndoshet ne katin e trete te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Në Shitje 821-19F 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament per shitje ne krah te Condor Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Në Shitje 316-47b 104.000 €

Apartament per shitje ne krah te Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...