Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-818-4L)

ID TRS-818-4L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 118 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Me siperfaqe te brendshme 118 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ne apartament jane bere punim te ndryshme, mure te punuara me gips, ndricimi me spote te ndryshme, dritare dopjo xham etj.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet dy kondicionereve.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites, ballkoni ofron pamje te bukur te zones perreth me orientim nga jug-perendimi.

Pallati ju ofron administrim, siguri dhe ashensor. Pozicionohet vetem disa metra larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne shume rruge te qytetit.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 145.500 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 813-31 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Në Shitje 519-50L 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...