Apartament 2+1 ne shitje prane Muzeut te Shkencave te Natyres, ne Tirane

ID TRS-123-58R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Mihal Grameno, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 103 m2 dhe siperfaqe te brendshme 90.5 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi nje nga te cilat ka dalje ne ballkon, 1 tualet, korridori lidhes dhe nje depo e cila mund te konvertohet dhe ne nje tualet te dyte sipas deshires.
Per ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit eshte I instaluar sistemi qendror i kondicionimit chiller qe ben shperndarjen ne te gjitha ambientet.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe I sapo investuar me punime cilesore ku mund te permendim instalime elektrike dhe hidraulike cilesore, tualet inkaso, parket gjerman AC5 12mm, vetrata dopioxham, ndricim cilesor dhe modern.
Orientimi i apartamentit eshte ne Perendim duke mundesuar ndricim te mire natyral dhe pamje te lire.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri. Gjithashtu ofrohet dhe post parkimi per blerje ose per qira me kosto ekstra.
Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, gjithashtu ofron akses te lehte me Rrugen e Elbasanit, Unazen, Bulevardin Bajram Curri dhe Zhan D’Ark.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 145.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa esht
Në Shitje 224-32Z 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 1016-33L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri
Në Shitje 920-7V 135.300 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...