Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane (TRS-116-36b)

ID TRS-116-36b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Osman Myderizi.

Banesa ka nje siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet.

Siperfaqja e brendshme eshte e mireorganizuar dhe cdo dhome eshte e mbushur me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Brenda apartamenti jane bere disa punime te ndryshme. Ballkoni ju ofron nje pamje te mrekullueshme te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga veriu.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. 

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. Mund te permendim disa prej tyre: dyqane, supermarkete, minimarkete, bar-kafe, kopesht per femije, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Pallati ofron akses te drejtperdrejte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Qemal Guranjaku dhe shume rruge te tjera te qytetit.

Siperfaqja prej 87.3 m2 eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 90.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter
Në Shitje 1117-42R 98.000 €

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ne nje
Në Shitje 614-39b 85.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 817-11d 101.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Në Shitje 814-2b 103.400 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 419-81L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te n
Në Shitje 614-16b 94.500 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje komp
Në Shitje 315-39b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 117-55L 77.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane ...