Apartament 2 + 1 per shitje prane Shallvareve ne Tirane (TRS-215-41b)

ID TRS-215-41b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2000.

Pallati eshte teper I mirembajtur dhe ofron administrim e ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 koridore, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Shitet I mobiluar me te gjitha pajisjet. Cdo dhome pervec kuzhines eshte e shtruar me parket druri dhe e pajisur me kondicioner.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Te dyja ballkonet jane te mbyllura me vetrate alumini me orientim nga jug-perendimi dhe veri-perendimi.

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta dhe te zhvilluara te Tiranes. Ndodhet vetem disa metra larg qendres se Tiranes, zones se Bllokut dhe ka akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Sami Frasheri, bulevardin Gjergj Fishta etj.

Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 190.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 1218-4E 187.500 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-t
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje
Në Shitje 417-48K 200.000 €

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...