Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kosovareve ne Tirane

ID TRS-1021-27N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 189.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 104.89 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndreko Rino
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili pozicionohet ne katin e shtate te tij.
Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara ne Tirane per banim dhe zhvillim biznesi.
Sipefaqja totale e apartamentit eshte 104.89 m2 ndersa siperfaqja e brendshme eshte 89 m2 duke perfshire kuzhine me dhome ndjenje, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dy ballkone.
Hyrja eshte ne ndertim e siper.
Pozicionohet nga jugu dhe mundeson ndricim te bollshem pergjate dites dhe nje pamje te bukur te qytetit dhe maleve.
Ofrohen dy vende parkimi secila me cmim 25.000 euro.
Lidhet me rrugen Sami Frasheri, rrugen Ymer Kurti dhe rrugen Gjik Kuqali.
Prona eshte ne process ndertimi.

Cmimi: 189.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 319-51a 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 1218-4E 180.000 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 420-1D 203.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...