Apartament dupleks 2+1 per shitje ne Rezidencen Alba ne Tirane

ID TRS-122-48S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.160
Kati 8
Sipërfaqe m2 150.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati te ri.
Njeri kat ka siperfaqe totale prej 55.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme 48.8 m2 ndersa kati tjeter ka siperfaqe prej 94.8 m2, hapesire te brendshme 49.6 m2 dhe verande me 33 m2.
Apartamenti ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe verande.
Kati I ka sallon te madhe bashke me kuzhine dhe nje tualet.
Kati II ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Orientohet nga veriu.
Ka nje pamje spektakolare.
Pallati eshte i pajisur me ashensor.

Cmimi: 1200 euro/m2 dhe 600 euro/m2 verande

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-29X 205.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 1022-44Z 187.200 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...


Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 721-16F 200.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri i cili ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje palla
Në Shitje 223-58A 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...