Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-622-10S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 77.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 74 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandeli Cale

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te vjeter.
Hapesira eshte e ndare ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon,
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme
Banesa orientohet nga jug-lindja dhe eshte e pajisur me kondicioner te vendosur ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen e ambjentit.
Vendndodhja e apartamentit ka akses ne rrugen Irfan Tomini, ne rrugen Isuf Elezi, ne zonen e Vasil Shantos dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.
Pajiset me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 77.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1114-31j 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-17S 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Në Shitje 221-3V 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te ne nje pa
Në Shitje 918-50L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallati te vjeter, ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-45b 91.260 €

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me
Në Shitje 720-30V 90.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 417-2L 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te vjeter pa ...