Apartamente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane

ID TRS-1121-24N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 77.620
Kati 3
Sipërfaqe m2 81.7
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nene Tereza duke u kryqezuar me rruge te rendesishme si rruga Ferit Xhajko dhe rruga Bardhyl.
Po ndertohet me shume cilesi dhe pritet te perfundoje shume shpejt.
Apartament 2+1 kati i nente me siperfaqe totale 81.7 m2, siperfaqe te brendshme 69.9 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.8 m2.
Apartament 2+1 ne katin e katert me hapesire totale 114 m2, siperfaqe te brendshme prej 97.5 m2 dhe hapesire te perbashket prej 16.5 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete me siperfaqe totale 127 m2, hapesire te brendshme prej 108.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket prej 18.5 m2.
Apartament 3+1 ne katin e njembedhjete me hapesire totale 123.4 m2, hapersire te brendshme 105.5 m2 dhe hapesire te perbashket 17.9 m2.
Eshte shume prane zones se Medrese.

Cmimi: 950 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat e
Në Shitje 116-36b 90.000 €

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nj
Në Shitje 717-25L 79.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fund
Në Shitje 619-43S 74.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te
Në Shitje 115-1r 65.000 €

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje godine te re ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje 117-55L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Në Shitje 519-10L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ri pa ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te
Në Shitje 216-42K 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Dhora Leka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert banim
Në Shitje 1219-40L 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Dhora Leka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert banim te nje kompleksi ...