Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-1115-71b)

ID TRS-1115-71b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 88 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhemal Tafaj

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, prane rruges se Dibres.

Banesa ka nje siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ne fillim ky apartament ka qene i ndare ne 1+1 por me pas eshte riorganizuar nga pronaret ne 2+1.

Shitet pjeserisht e mobiluar. Shtepia eshte e pajisur me panel diellor e cila eshte e perfshire ne cmim.

Dhomat jane te organizuara ne menyre perfekte dhe te pershtatshme per nje familje.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth dhe eshte i orientuar nga perendimi.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe e aksesueshme nga shume rruge te Tiranes. Ketu do te gjeni dyqane te ndryshme, minimarkete, supermarkete, bar-kafe, restorante, kopesht per femije, gjimnaz etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor. Ai pozicionohet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 1100 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 1018-53L 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Në Shitje 420-7D 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit.
Apartamenti disponon te gjithe dokum
Në Shitje 713-32 93.500 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te t
Në Shitje 1115-72K 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 817-11d 101.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit
Në Shitje 1019-62S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi
Në Shitje 417-8K 82.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati te ...