Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRS-1220-4D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 82.400 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 95.3
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi.
Ka nje siperfawe totale prej 95.3 m2, siperfaqe te brendshme 79.7 m2 dhe siperfaqe verande 7.6 m2.
Organziohet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe nje ballkon.
Shtepi ofrohet ne gjendje te mbaruar, me instalimet per sistemin qendor per ngrohjen e ftohjen, e shtruar me parket, dyer cilesore dhe dritare dopio xham.
Nderta  eshte e punuar me punime kualitative dhe  ka nje termoizolim cilesor akustik dhe termik per eleminimin e zhurmave.
Zona eshte shume shume e qete, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, Autostrades Tirane-Elbasan etj.
Mundesi parkimi me pagese ekstra.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 900 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7te dhe te fundit te nj
Në Shitje 421-38D 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7te dhe te fundit te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 416-33K 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane.
Apartament ndodhet ne katin e katert te n
Në Shitje 121-7D 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane. Apartament ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat
Në Shitje 919-14S 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Në Shitje 619-35L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament ne shitje ne rrugen Hysen Xhura , ne Kompleksin e pallateve Xhura ne Tirane 
Shtepi
Në Shitje 1120-21i 70.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Hysen Xhura , ne Kompleksin e pallateve Xhura ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te
Në Shitje 114-36b 93.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 419-49L 86.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...