Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1215-56b)

ID TRS-1215-56b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues prane Ministrise se Drejtesise.

Me nje siperfaqe prej 75 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e saj eshte pothuajse e re.

Brenda shtepise jane bere shume punime te ndryshme te cilet ju bejne te mundur krijimin e nje ambjenti akoma edhe me komod. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Apartamenti ka organizim te mire te dhomave te orientuar nga lindja e perendimi.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te bulevardit kryesore dhe qendres se Tiranes.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Pallati ndodhet ne nje nga pikat me strategjike te qytetit me akses te drejperdrejte ne disa rruge kryesore dhe vetem disa hapa larg qendres.

Gjithashtu ketu do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Cmimi 85.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati ekz
Në Shitje 820-14V 73.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te n
Në Shitje 614-16b 94.500 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore.

Banesa ka hapesire te
Në Shitje 916-42L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore. Banesa ka hapesire te brendshme 76,26m2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Në Shitje 420-7D 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Në Shitje 318-57L 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt te parafu
Në Shitje 1019-77S 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te parafundit te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Restorant Qesaraka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 317-32L 73.000 €

Apartament per shitje prane Restorant Qesaraka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te sapo ...

Apartament ne shitje ne rrugen Telo Ndini ne zonen e Porcelanit , Tirane
Shtepia ndoshet ne katin e
Në Shitje 1020-43i 87.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Telo Ndini ne zonen e Porcelanit , Tirane Shtepia ndoshet ne katin e trete te nje ...