Apartament 2 + 1 per zyra prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane (TRR-814-40b)

ID TRR-814-40b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 380 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 90 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri.
Pallati ndodhet prane rruges kryesore, vetem pak metra larg bulevardit te Zogu i I.
Ai gjithashtu ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Apartamenti ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne 3 dhoma, 1 aneks ne te cilen eshte vendosur kuzhina, ballkon, tualet dhe koridor.
Jepet I pamobiluar dhe eshte teper I pershtatshem per zyra te ndryshme.
Dy nga dhomat jane te shtruara me parket laminat te nje cilesie te mire.
Zona eshte e qete, gjithashtu dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.
Ballkoni ka pamje nga jug-perendimi.
Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.
Cmimi 380 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 117-43K 300 €

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes.
Me Qira 1213-34b 350 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes. Ndodhet ne ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne r
Me Qira 218-44R 450 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Ibrahim ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 217-43d 320 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vj
Me Qira 519-20L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 919-13S 350 €

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri s
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...