Apartament 1+1 per zyra me qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-1021-10N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 1
Sipërfaqe m2 74
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isa Boletini

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ndahet ne 2 ambient, 1 banjo dhe nje ballkon i vogel, e gjitha e perfshire ne nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 64 m2.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga kondicioneri inverter.
Pallati ofron administrim te mire.
Hyrja orientohet nga perendimi.
Mund te shfrytezohet si ambient zyre por edhe per banim.

Ka dhe nje post parkimi me cmim ekstra 100 euro/muaj.
Ndodhet prane rruges se Barrikadave dhe rruges se Dibres.

Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 223-17Z 300 €

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 923-15R 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apart
Me Qira 1221-25N 500 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume ...

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-40D 420 €

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri s
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 915-63b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i
Me Qira 124-41Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...