Ambjent zyre me qira te Kompleksi Kika 2, ne Tirane

ID TRR-822-9Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dajija

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Kika 2, rruga Tish Dahia, Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne ambjent open space,korridor,ballkon dhe nje tualet.
Zyra eshte e rinovuar dhe e shtruar e gjitha me nje parket te nje cilesie te mire, eshte e pajisur me sistem ngrohje ftohje multisplit si dhe kamera sigurie.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetevesh si: avokati, noteri, fondacion etj.
Ka akses te lehte ne bllokun Vasil Shanto,Stadiumin Dinamo, Bllokun etj.

Cmimi: 350 Euro /Muaj tatim i perfshire.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne qender te Tiranes .
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues.

Zy
Me Qira 315-2m 250 €

Zyra me qera ne qender te Tiranes . Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues. Zyra pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 220-15S 300 €

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pal
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 822-37Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 223-27R 320 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...