Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane (TRR-1117-29L)

ID TRR-1117-29L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 86 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane

Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe shume prane Bulevardit Zogu I.

Ka siperfaqe totale prej 86 m2 te organizuar ne 4 ambiente zyre, tualet dhe ballkon.

Banesa eshte e sapo rinovuar me te gjitha instalimet dhe pajisjet e reja.

Ka drite natyrale pothuajse gjithe dites dhe ballkoni eshte me orientim nga jugu.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, klinike private, qender kursesh, fondacion, noteri etj.

Zona eshte e zhvilluar, ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Pallati ofron administrim, siguri dhe privatesi.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu I, rrugen Mine Peza dhe pak minuta nga Qendera e Tiranes.

Ka mundesi per vend parkimi prane pallatit.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundi
Me Qira 219-41T 300 €

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane.
Apartamenti ndodhe
Me Qira 1213-19 500 € €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te ...

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pa
Me Qira 915-9b 500 €

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese b
Me Qira 120-34H 350 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese buze rruges ...