Apartament 2+1 dupleks per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-1121-22N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 103.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 87
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Stadiumi Dinamo

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati ekzistues, i cili pozicionohet ne katin e dyte te tij.
Siperfaqja e brendshme e shtepise eshte 64 m2 ndersa siperfaqja e papafingos eshte 27 m2 shtese e pahipotekuar.
Ne katin e pare kemi sallonin, kuzhinen e ndare, dhomen e gjumit, banjon dhe nje ballkon te vogel te mbyllur.
Ne katin e dyte kemi nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i shtruar me parket, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme per gatim dhe salloni ka dalje ne ballkon.
Eshte e orientuar nga lindja dhe perendrimi duke mundesuar ndricim te bollshem.
Ka dalje tek Bulevardi Bajram Curri dhe rrugen Sulejman Delvina.
Prona eshte e pajisur me ceritifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 103.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

Apartamentet ndodhen ne nje
Në Shitje 221-9V 88.160 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim ...

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te
Në Shitje 622-33S 110.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 922-20Z 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katine e III
Në Shitje 114-10 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katine e III-te te banimit, ne ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 t
Në Shitje 1222-24Z 114.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 919-7T 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te
Në Shitje 815-55b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje
Në Shitje 915-20m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje pallati te ri me ...