Apartament 2+1 luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-419-17L)

ID TRR-419-17L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 131 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marko Bocari

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 131 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Banesa ka punime shume cilesore brenda, e dizenjuar me arkitekt deri ne detajin me te vogel duke ofruar nje mobilim te ri dhe modern.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor, ndricimi eshte Led dhe nepermjet spoteve te ndryshme, muret jane te dekoruar me dru, ka te instaluar sistemin qendror per ngrohjen dhe ftohjen dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila elektrike.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale me orientim nga jugu.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e duhura.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim ne katin -1.

Ka akes direkt ne rrugen Sami Frasheri, rrugen e Kosovareve, Liqenit Artificial dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi: 1300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 820-22V 1200 €

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1400 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone reziden
Me Qira 814-12j 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.
Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke
Me Qira 216-69a 1200 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 115-40b 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 

A
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti ...