Apartament 2+1 me qera tek Kopshti Botanik ne Tirane

ID TRR-1022-39G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia ka edhe nje verande te madhe prej 60 m2, e cila ka nje pamje te lire te kopshtit botanik.
Mobilimi eshte modern dhe i ri. Dhomat ofrojne hapesira te konsiderueshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Apartamenti eshte i shtruar plotesisht me nje parket te nje cilesie shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.
Dritaret jane doppio xham dhe te pajiur me grila elektrike.
Pallati ofron adminstrim dhe siguri me kamera 24 h.
Nje post parkimi eshte I perfshire gjithashtu ne cmim.
Zona eshte e qete, me ajer te paster dhe e preferuar nga te huajte dhe vendasit.

Cmimi 1600 Euro (perfshire taksat).
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-10E 1500 €

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 419-19T 1500 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-23d 1500 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ...

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri t
Me Qira 721-36F 1500 €

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 modern me qira tek Pazari i Ri shume prane Qendres ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne
Me Qira 124-43Z 1500 €

Apartament 2+1 modern me qira tek Pazari i Ri shume prane Qendres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Shtepia poziciono
Me Qira 324-52C 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4rt ...

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View, ne zonen e Liqenit Ariticial, ne Tirane.
Shtepia es
Me Qira 424-5Z 1500 €

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View, ne zonen e Liqenit Ariticial, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te
Me Qira 520-21D 1700 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ...