Apartament 2+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-11d)

ID TRR-1216-11d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 138 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma, dy ballkone dhe dy tualete.

Eshte i mobiluar ne stil modern me mobilje te reja.

Kuzhina i ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ne secilin ambjent ka te montuar kondicioner per sigurimin e ngrohjes dhe ftohjes.

Eshte i shtruar me parket.

Ballkonet jane me drejtime nga lindja dhe nga perendimi.

Zona eshte e qete dhe e preferuar nga te huajt.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 216-18b 600 €

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne ...

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti
Me Qira 113-18 600 €

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me
Me Qira 513-31 600 €

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 619-7T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 418-4a 600 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks
Me Qira 613-4 600 € €

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks fare te ri ...