Apartament 2+1 me qera prane Librit Universitar ne Tirane , (TRR-314-32R)

ID TRR-314-32R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. 

Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 ballkon dhe 2 tualete.

Mobilimi i brendshem eshte modern dhe i nje cilesie te larte.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjithe pajisjet e nevojshme.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket me perjashtim te tualeteve. 

 Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror me te cilin eshte i pajisur i gjithe pallati.

Pallati ku ndodhet apartamenti administrim te mire te ambienteve te perbashketa, kamera sigurie 24 ore dhe parkim ne katet nentokesore me pagese ekstra.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te shpejte ne rrugen Vaso Pasha, rrugen Janos Hunyadi, rrugen Abdyl Frasheri dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Parku i Madh i Tiranes.

 

Cmimi 900 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 619-14T 800 €

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat
Me Qira 218-13R 1000 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me t
Me Qira 813-27 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri
Me Qira 314-33a 1000 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nj
Me Qira 913-31 800 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane
Ndodhet na katin e 5-te te nje pall
Me Qira 717-48L 850 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-t
Me Qira 915-45m 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-te te nje pallati te ...