Apartament 2+1 me qera afer Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-917-46L)

ID TRR-917-46L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 82 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar shume prane rruges kryesore.

Ka siperfaqe prej 82m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te madh.

Banesa eshte e re, e sapo perfunduar dhe ka punime shume cilesore brenda si: muret me gips, ndricim me spote, dritaret dopjo xham dhe nje termoizolim perfekt.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, me nje mobilim te ri dhe modern.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo dhome.

Ballkoni eshte i orientuar nga jugu dhe ka pamje te kendshme te lagjes perreth.

Pallati ofron kushte bashkekohore, ambiente te gjelberuara, administrim dy ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte qendrore, shume  e preferuar si nga vendasit dhe te huajt. Ka akses ne rruget kryesore te Tiranes.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin e nendheshem me cmim ekstra.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa.

Me siperfaqe 120 m2 ju ofro
Me Qira 312-5 700 € €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e e 7-te te nje pal
Me Qira 1019-18L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1017-10L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane
Me Qira 1014-21b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira RR-816-38b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, perballe me ...