Apartament 2+1 per qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-424-17C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 580
Kati 5
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Siri Kodra

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane .

Apartamenti pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale  prej 80m2  dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi njera matremoniale ,salloni i cili ndane te njejtin ambient me kuzhinen ,nje tualet dhe nje ballkon.Banesa eshte e arreduar me nje mobilim modern dhe ka cdo elektroshtepiake te nevojshme gjithashtu eshte e gjitha e shtruar me parket.

Ngrohja e baneses gjate stines se dimrit behet nepermjet oxhakut i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes .

Orientimi  i apartamentit eshte kryesisht verilindor i cili ben te mundur ngohjen dhe ndricimin gjate dites.

Zona ka akses te menjehershem me rrugen Asim Vokshi, rrugen Ferit Xhajko ,me Bulevardin e Ri dhe Bulevardin Zogu i I.
       
               Cmimi: 580 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 324-20X 450 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne pallat te ri, ne kat
Me Qira 418-5a 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamneti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 318-9d 650 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne k
Me Qira 423-12Z 550 €

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i o
Me Qira 915-26d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 ...

Apartament 2+1 per qira te rruga Kavajes prane Globe, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Me Qira 622-57Z 450 €

Apartament 2+1 per qira te rruga Kavajes prane Globe, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...