Apartament 2+1 me qera ne Astir ne Tirane

ID TRR-1023-23G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 9
Sipërfaqe m2 96.2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9, por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96.2m2, ku organizohet me dy dhoma gjumi, nje sallon se bashku me kuzhine, dy tualete nga ku njeri pozicionohet ne koridorin e shtepise dhe tjetri ne nje nga dhomat e gjumit,dhe nje ballkon qe ka dalje nga dhoma e gjumit.
Ofrohet e mobiluar dhe me te gjitha elektro shtepiaket e nevojshme, grohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner.
Orientimi eshte veri , me ndricim natyral gjate gjith dites.
Zona eshte e zhvilluar dhe e qete dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona ka dalje direkt me zone e unazes se Re, me zonen e Doganes, Me Autostraden Tirane Durres, me zonen e Laprakes,etj.

Cmimi:400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha. 

Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 717-4K 300 €

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 4,me orientim veri-lindje
Me Qira 523-55X 370 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 4,me orientim veri-lindje , ne nje pallat ...

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 120-50S 350 €

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-ka
Me Qira 321-21V 300 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen,
Me Qira 213-15 350 €

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ...

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati
Me Qira 713-48 300 €

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje lagje shume te
Me Qira 1114-40j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje lagje shume te njohur dhe te ...