Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-419-1T)

ID TRR-419-1T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 128 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ofron nje siperfaqe totale prej 128 m2 e cila eshte e organizuar ne: sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,, 3 ballkone.

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Sistemi ngrohes dhe ftohes eshte sigurohet nga kondicionere te vendosura ne te gjitha ambientet e apartamentit.

Shtepia eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume e sigurt dhe e mbikqyrur me kamera 24 ore ne dite.

Ka akses direkt ne rrugen Andon Zako Cajupi, Myslym Shyri dhe qendren e Tiranes.


Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 918-10L 560 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 415-12b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 215-30b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...