Apartament 2+1 me qira prane Kodres se Diellit ne Tirane

ID TRR-1123-7A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 0
Sipërfaqe m2 85m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bill Klinton

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 4 kateshe, me hyrje te vecuar.
Ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe eshte i shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Zona eshte e qete dhe gjithashtu e zhvilluar, lidhet lehte me zonen e Komunes se Parisit, Kodren e Diellit, Kopshtin Botanik dhe Liqenin Artificial.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 818-1d 400 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 715-45m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 117-5L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati t
Me Qira 722-38G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 323-49Z 600 €

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete
Me Qira 1113-3 400 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te ...

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1217-57R 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...