Apartament 2+1 me qira tek shkolla e Baletit ne Tirane

ID TRR-423-12Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 5
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter pa ashensor por te mirembajtur.
Banesa ka siperfaqe totale prej 66 m2 te organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte e sapomobiluar dhe ka nje mobilim  modern e pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne secilin ambient
Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati i pajisur buze rruges kryesore dhe me akses te shpejte.
Zona ka akses  te shpejte ne rrugen Petro Nini Luarasi, rrugen e Elbasanit,  zonen e qendres.

Cmimi 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1119-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me siperfaqe 125 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 522-29S 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar n
Me Qira 1222-63Z 600 €

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 723-2Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri e c
Me Qira 1221-40N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri e cila pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 920-2V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...