Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-516-16K)

ID TRR-516-16K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 158 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor ne nje kompleks te ri dhe modern.

Apartamenti ka nje hapesire totale prej 158 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone.

Apartamenti ofrohet e mobiluar ne menyre moderne dhe eshte e shtruar e gjitha me parket druri te nje cilesie te larte.

Ne kete apartament jane bere punime shume cilesore dhe jane perdorur materiale te markave me te njohura.

Ka nje orientim lindje- jug-perendim dhe eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohje-ftohje.

Ne kete kompleks operojne shume zyra te firmave te njohura ndaj ky apartament eshte pershtatshem edhe per zyre, kompleksi ofron siguri dhe mundesi parkimi ne katet e nendheshme.

Ka akses ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen e Kavajes, Bulevardin Bajram Curri dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te p
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1200 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje palla
Me Qira 1019-50T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 
Apa
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 915-25b 1200 €

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...