Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Dinamo ne Tirane

ID TRR-624-58Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Golemi, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri por pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon te madh dhe korridori lidhes.
Te gjitha ambientet kane akses tek ballkoni.
Njeri nga tualetet eshte i pozicionuar ne korridor dhe tjetri ne dhomen e gjumit martesore.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Orientimi eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral.
Ofrohet nje pamje e lire e qytetit te Tiranes.
Banesa ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati pa ashensor te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron administrim.
Zona eshte e akesueshme dhe lidhet shpejt me rrugen e Kosovareve, zonen e Komunes se Parisit, zonen e Parkut Olimpik.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1022-20G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Cullhaj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 424-36X 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Cullhaj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-64b 500 €

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit ...

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndo
Me Qira 318-48d 550 €

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjete
Me Qira 114-38 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks
Me Qira 416-22b 650 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...