Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Panorama ne Tirana (TRR-615-38m)

ID TRR-615-38m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 118 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 118 m2 ofron sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2ballkone.

Apartamenti ndricohet me drite natyrale ne saje te vetratave te medha prej xhami.

Ballkonet kane orientim nga jug-perendimi duke ofruar nje pamje me gjelberim dhe nje ambjent shlodhje.

Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake , dhe eshte ne faze kompletimi me mobiljet.

Ngrohje / ftohje me kondicioner.

Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur me cilesi te larte ndertimi dhe te sapo perfunduar.

Prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode.

Ofron akses ne rrugen Asim Vokshi, prane shkolles Harry Fultz,  rrugen e Durresit. 

 

Cmimi 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 819-33T 250 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te zhv
Me Qira 614-18j 400 €

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te zhvilluar vitet e ...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Lokalizohet ne nje prej zonave me te qeta
Me Qira 415-74m 300 €

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te qeta e te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje
Me Qira 918-46d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 715-45m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje
Me Qira 314-48b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 1116-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruge
Me Qira 216-36b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruges kryesore. Me nje ...