Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane

ID TRR-223-52G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 90m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sotir Kolea

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet 
dhe nje ballkon.
Ofrohet ploteisisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Ofrohet mundesi parkimi ne oborrin e viles.
Zona eshte e qete edhe e zhvilluar dhe ndodhet prane fasiliteteve te ndryshme si: farmaci, shkolla, universitetet.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Dervish Hima etj.


Cmimi 40.000 Leke/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te v
Me Qira 1217-58L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, ...

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 218-62d 300 €

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje
Me Qira 816-29K 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 615-21m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Filip Jano tek Kompleksi Marga 2 ne Tirane.
Shtepia pozicionohet n
Me Qira 923-24Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Filip Jano tek Kompleksi Marga 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me prane rruges ne Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe es
Me Qira 420-6D 390 €

Apartament 2+1 me prane rruges ne Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe eshte e pajisur me ...

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje p
Me Qira 516-27b 370 €

Apartament me qera ne rrugen Konstadin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te po
Me Qira 713-18 400 €

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te ...