Apartament 2+1 me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-223-9Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ana Komnena

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon, shtepia eshte e shtruar me parket.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Orientimi eshte Lindje duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ne cmim eshte i perfshire dhe tatimi ne burim 15%.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, zona ish Parkut, zona 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1217-50R 430 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te ...


Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj.
Apartamen
Me Qira 423-54X 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj. Apartamenti eshte I ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje komp
Me Qira 818-28E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 424-31Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 617-5d 350 €

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 319-49S 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vj
Me Qira 1218-9d 400 €

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja ...

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-64b 500 €

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit ...