Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane

ID TRR-123-50R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 101
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Luarasi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 101 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te instaluar ne te gjitha dhomat.
Hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe me orientim Jug-Lindje.
Pallati ofron administrim, siguri, e pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe afer qendres se Tiranes.
Ka akses ne rruget kryesore si: Unaza, Bulevardi Bajram Curri, Sheshi Willson, Zona e ish-Bllokut, Autostrada Tirane-Elbasan etj.

Cmimi: 550 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 722-16G 500 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 919-27L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 513-38 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Nje apartament luksoz me cdo gj
Me Qira 912-6 600 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje p
Me Qira 217-17d 500 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-53L 600 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i o
Me Qira 915-26d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 ...