Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-921-15V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar plotesisht me pajisje mjaft cilesore dhe komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga 2 kondicioner te instaluar ne sallon dhe njeren nga dhomat e gjumit.

Pozicioni nga lindja ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites sidhe nje pamja fantastike nga Liqeni.

Apartamenti ofron dhe nje post parkimi me vleren 50 euro ekstra ne muaj.

Pallati eshte I viteve te fundit dhe ofron administrim dhe siguri.

Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni I Thate, Autostraden Tirane-Elbasan dhe shume prane Parkut te Liqenit Artificial.

 

Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 323-49Z 600 €

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1216-25L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe t
Me Qira 516-54K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile 2 ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4-
Me Qira 119-12L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 922-37Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 550 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...