Apartament modern me qera ne rezidencen Park Life ne Tirane

ID TRR-822-26A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1050 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 102 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Park Life Residence

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane. 
Apartamenti ndodhen ne katin e 2te dhe eshte totalisht i ri dhe i mobiluar me stil. 
Ka nje siperfaqe prej 102m2, te shperndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. 
Eshte e mobilur se fundmi dhe ka sistem qendror ngrohje dhe ftohje dhe 4 kondicioner qe pozicionohen perkatesisht 1 ne sallon, 1 ne kuzhine dhe nga 1 ne secilen ne dhome te gjumit. 
Ka orientim Jug-Lindje qe e ben te kete drite natyrale pergjate dites. 
Zona lidhet direkt me autostraden Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi: 1050 euro/muaj neto
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira tek rruga e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa esht
Me Qira 424-9Z 1000 €

Apartament 2+1 me qira tek rruga e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , org
Me Qira 1219-46T 1000 €

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , organizohet ne dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nj
Me Qira 123-15G 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 918-39L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Musa Maci, shume prane rruges Qemal Stafa ne zonen e Pazarit
Me Qira 1023-44Z 1000 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Musa Maci, shume prane rruges Qemal Stafa ne zonen e Pazarit te Ri ne ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e nente te
Me Qira 223-41G 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e nente te nje pallati te ri, ...