Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane

ID TRR-1218-36S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2.

Apartamenti ofron nje ambient ndenje bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet  dhe verande.

Ambienti eshte i mobiluar komplet me parket dhe pllaka shume cilesore te nje stili modern me  ndricim led dhe punuar i gjithi nga arkitekt.

Kuzhina ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme e pajisur me lavastovilje. Dhoma ndenjes eshte e mobiluar me standart bashkekohor me te gjitha pajisjet  nevojshme, divan,televizor,tavoline ngrenje,internet etj. Nje dhome gjumi eshte e kompletuar totalisht kurse dhoma tjeter mund te modifikohet sipash deshires se klientit.

Orientimi eshte nga perendimi dhe ofron ndricim gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Parkim te brendshem ose te jashtem me pagese ekstra.

Prona ofron siguri 24/h, monitorohet me CCTV dhe patrulla sigurimi.

Zona eshte shume e qete dhe me ambient te paster.

Ndodhet prane parkut te Liqenit Artificial, ka akses ne Unazen e Madhe, Kopshti Botanik, Komuna e Parisit etj.

 

Cmimi 650 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 617-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e  Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me
Me Qira 315-31d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e  Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1216-11d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VIII-te te nje palla
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ambienti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katet e sipe
Me Qira 1115-30a 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katet e siperme ten je pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 918-23L 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...