Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-821-25F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire.
Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 105 m2 e cila perfshine se sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Ofrohet e mobiluar me nje stil te thjeshte dhe bashkekohore, dyshemeja eshte e shtruar me parket, dera eshte me key lock smart tv, salloni, kuzhina dhe ambienti per ngrenie ndodhen ne nje hapesire, kuzhina eshte e kompletur e gjitha, dhomat jane te arreduara me mobilie druri, njera nga banjot ka vaske ku nje banjo ndodhet ne pjesen e korridorit dhe tjetra tek njera nga dhomat e gjumit, nje dhome gjumi ka krevat doppio ndersa tjetra ka dy krevate tek dhe ballkoni ofron pamje te bukur te zones.
Ka 3 kondicionere, nje ne sallon dhe 2 te tjera tek secila nga dhomat e gjumit.
Ka dalje direkte tek rruga Liqeni I Thate dhe Autostrada Tirane-Elbasan.

Cmimi: 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane
Me Qira 721-2V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kate
Me Qira 117-25L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kateshe, me hyrje te ...

Apartament 2+1 modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste
Me Qira 220-10S 650 €

Apartament 2+1 modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 1213-42D 500 €

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje nder
Me Qira 821-46F 500 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ...