Apartament 2+1 me qera prane Bulevardi Zogu I ne Tirane, (TRR-1018-28d)

ID TRR-1018-28d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hami Shijaku

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 109 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe ofron pamje te hapur,

Zona eshte qendrore dhe ka akse ste lehte ne Bulevardin Zogu  I, ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu etj.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensor.

I perfshire ne cmim dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

 

Cmimi 600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjete
Me Qira 114-38 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 520-25S 550 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 520-2a 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te
Me Qira 815-53b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern ...

Apartament 2+1 modern me qera perballe Parlamentit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qyte
Me Qira 1013-5 500 €

Apartament 2+1 modern me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa.

Me siperfaqe 120 m2 ju ofro
Me Qira 312-5 700 € €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ...