Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-513-31)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-513-31
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bllok

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, prane zones se Bllokut dhe Liqenit Artificial.

Ne te do te gjeni kushtet e kerkuara: mobilim bashkohor, te gjitha pajisjet e nevojshme, kondicioner, ashensor, uje dhe drita 24 h, etj.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te me siperfaqe 105 m2.

Hapesirat jane te organizuara ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Cmimi: 600 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 317-33L 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 515-24m 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne Kompleksin Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje kom
Me Qira 517-11d 500 €

Apartament me qera ne Kompleksin Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje kompleks te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te
Me Qira 613-23 550 €

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te preferuar te ...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallat
Me Qira 1013-31 550 €

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1016-6K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 918-23L 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...