Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

ID TRR-621-21V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 7
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri.
Me  nje siperfaqe rreth 130 m2, ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar, me mobilie te bera me materiale cilesore druri, e shtruar e tera me pllaka dhe me hapesire te bollshme.
Dhomat e gjumit dhe salloni jane te pajisura me kondicioner, te cilat mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Orientimi veri-lindje ofron nje pamje te bukur te qytetit dhe drite natyrale pergjate dites.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te mire.
Vendndodhja e nderteses eshte afer me qendren, Bulevardin Gjergj Fishta dhe rrugen Ibrahim Rugova.

Cmimi: 600 euro/month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten j
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje p
Me Qira 1122-30V 470 €

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 1215-9K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallat
Me Qira 822-5Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  e sh
Me Qira 1117-12d 500 €

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  e shtate  te nje ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 722-16G 500 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...